Lapkričio 20 d. Lazdynų laisvalaikio centre vyko tarpfakultetinės plaukimo varžybos Rektoriaus Taurei laimėti. Čia susirinko visi, panorę išbandyti jėgas baseine ir išsiaiškinti, kurie gi šiais metais taps čempionais ir  medalininkais.

50 metrų laisvu stiliumi tarp merginų nugalėtoja tapo Razgūnė Aušra (EF), atstumą įveikusi per 0.28,63 s. Antroji liko Jasikonytė Roberta (FsF), trečioji - Sėgėnytė Greta (MF). Tarp vaikinų pirmas buvo Strazdas Povilas (TF), 50 metrų nuplaukęs per 0.23,53 s. Antrą vietą užėmė Klimavičius Augustas (GMF), trečią – studentas Vildžiūnas Lukas (FsF).

50 metrų peteliške moterų rungtyje pirmoji finišą pasiekė studentė Gitaitytė Augustė (FilF)  (0.34,85 s). Antroje vietoje liko Kizinevič Edita (MIF), trečioje - Vaidakavičiūtė Lina (EF). Vyrų rungtyje nugalėtoju  tapo Štura Artūras (EF) (0.26,39 s). Antras buvo Trinkūnas Domas (MF), trečias liko Andrejauskas Pijus (GMF).

50 metrų krūtine tarp merginų, pirmoji finišą pasiekė Žėglytė Jurgita (KF) (0.39,89 s). Kavaliauskaitė Taura (TF) liko antra, o trečia - Baranauskaitė Erika (MIF). Vyrų rungtyje  nugalėjo Sedlevičius Arnas (EF), atstumą įveikęs per 0.30,62 s. Antrasis liko Krikštaponis Arūnas (ChF), trečias - Šliavas Paulius (FF).

50 metrų nugara moterų rungtyje nugalėtoja tapo Paurytė Jonė (MF) (0.36,07 s), antrą vietą užėmė Raulinavičiūtė Gintarė (EF), trečia liko Burbaitė Ingrida (FF). Tarp vyrų, plaukusių nugara, nugalėjo Laužikas Emilis (MF) (0.28,19 s), antras atplaukė Vyšniauskas Aistis (KF), trečias - Valiulis Justinas (GMF).

Paskutinėje estafetės  laisvu stiliumi 4x50 metrų rungtyje komandas sudarė 4 fakultetai. Vikriausi buvo ir nugalėtojais tapo Ekonomikos fakulteto studentai, 200 metrų įveikę per  1.52,19 s. Antroji vieta atiteko  Medicinos fakulteto studentams, o trečia - Fizikos fakulteto komandai.

Ekonomikos f. komanda, nugalėjusi RT plaukimo varžybose. Nuotr. Ž. Juodėnės

Susumavus rezultatus  paaiškėjo, kad Ekonomikos fakulteto komanda, surinkusi 60 taškų, tapo šių varžybų nugalėtoja. Matematikos ir informatikos plaukikams atiteko antroji vieta, trečią vietą užėmė Fizikos fakulteto plaukikai.

Nuoširdžiai sveikiname visus nugalėtojus ir dalyvius! Dėkojame  teisėjams,  žiūrovams, baseino administracijai ir  visiems, kurie nepatingėjo atvykti ir palaikyti savo fakulteto kolegų ir draugų.

Varžybų rezultatai

Varžybų nuotraukos