Penktadienio popietę vasariškas oras visus viliojo į lauką, tačiau krepšinio mėgėjas sukvietė į sporto salę kovai dėl prizinių vietų tarpfakultetinėse Rektoriaus Taurės merginų krepšinio varžybose.

I vieta - Ekonomikos fakultetas. SSC archyvo nuotr.

Jau pirmose rungtynėse kovojant dėl trečiosios vietos Fizikos fakulteto krepšininkės du kėlinukus žengė koja kojon su praeitų metų čempionėmis - Medicinos fakulteto merginomis. „Medikių” pranašumas išryškėjo trečiajame kėlinyje, o “fizikėms” ketvirtajame kėlinyje nepavykus pelnyti taškų rezultatu 37:20 (8:9, 5:5, 11:6, 13:0) pergalę šventė Medicinos fakultetas. Medicinos fakulteto komandoje daugiausia taškų įmetė Modesta Domeikaitė - 15 tšk., Justina Chaleckaitė – 8 tšk., Aistė Daunytė – 7tšk., Fizikos fakulteto komandoje pasižymėjo Greta Krivickaitė – 10 tšk. ir  Agnė Kaluževičiūtė – 8 tšk.

II vieta - Matematikos ir informatikos fakultetas. SSC archyvo nuotr.

Atkakli kova laukė dėl pirmosios vietos kovojančių daugkartinių varžybų nugalėtojų - Matematikos ir informatikos fakulteto krepšininkių, ir atsinaujinusios Ekonomikos fakulteto komandos. Žiūrovus, fakultetų atstovus džiugino graži ir atkakli kova aikštelėje dėl kiekvieno taško, grumtynės dėl kiekvieno kamuolio, ovacijas kėlė taiklūs tritaškiai metimai. Sėkmingiau sužaista ketvirtojo kėlinio pabaiga, sumanus Ekonomikos fakulteto merginoms vadovavusios VU rinktinės lyderės Simonos Martinkutės  (25 tšk.) žaidimas lėmė, kad ant nugalėtojų pakylos po ilgos pertraukos žengė Ekonomikos fakulteto atstovės, rezultatu 63:59 (16:16, 14:16, 16:16, 17:12) įveikusios  “matematikių “ pasipriešinimą. Ekonomikos fakulteto komandoje  prie pergalės 17 tšk. prisidėjo Jūratė Gineitytė, Raimonda Klikūnaitė  - 15 tšk., Miglė Kvedaraitė - 5 tšk., Asta Pranskevičiūtė – 2 tšk.

III vieta - Medicinos fakultetas. SSC archyvo nuotr.

Matematikos ir informatikos merginos savo žaidimu  tikrai nenuvylė sirgalių ir atėjusio jas palaikyti fakulteto dekano prof. Gedimino Stepanausko, kovoje dėl čempionių vardo studentės užėmė antrąją vietą. Taškų pelnė Viktorija Rakejevaitė – 18 tšk., Lina Ribokaitė – 15 tšk., Rugilė Petrukauskaitė -10 tšk., Evelina Juzėnaitė – 9 tšk.

IV vieta - Fizikos f. SSC archyvo nuotr.

Geriausioms finalinių varžybų žaidėjoms Simonai Martinkutei (EF) ir Viktorijai Rakejevaitei (MIF) įteikti prizai. Komandos prizininkės apdovanotos diplomais, medaliais ir asmeninėmis dovanėlėmis, merginoms taip pat buvo įteiktos fakulteto atstovų dovanos.