Vakar diena VU krepšiniui buvo puiki ir sėkminga – tiek vaikinų, tiek merginų rinktinės užėmė prizines vietas Lietuvos čempionatuose!

Pirmosios žaidė merginos, Kaune susikovusios su LSU komanda Lietuvos studentų krepšinio lygos finale. Rezultatu 88:75 mūsų krepšininkės nusileido LSU merginoms ir iškovojo sidabro medalius.

visosPasak VU trenerės Loretos Berūkštienės, pagrindinė pralaimėjimo finale priežastis, jog niekaip nepavyko sustabdyti LSU komandos lyderės Lauros Svarytės, rungtynių metu surinkusios 36 taškus ir pripažintos naudingiausia finalo žaidėja. „Neišsprendėme šios problemos. Tiesiog pritrūkome jėgų. Nepaisant visko, džiaugiuosi, kad po daug metų pertraukos iškovojome LSKL medalius“, – kalbėjo VU trenerė. VU krepšininkės paskutinį kartą LSKL medalius buvo iškovojusios 2008-2009 metų sezone.

VU gretose naudingiausios žaidėjos buvo Laurita Jurčiūtė, surinkusi 22 taškus, Agnė Bobinaitė ir Ieva Navickaitė – po 14, Laura Juškaitė – 11 bei Urtė Slavickaitė – 10 tšk.

Vėlų trečiadienio vakarą VU vaikinų krepšinio rinktinė pirmą kartą komandos istorijoje pasipuošė Sostinės krepšinio lygos Spring A pirmenybių aukso medaliais, finalo rungtynėse laimėję rezultatu 64:55! Rimanto Kaminsko auklėtiniai stipriausiame šį sezoną Pavasario čempionate laimėjo visas 6 žaistas akistatas ir pelnytai džiaugėsi čempioniškais šampano purslais.

Sakoma, kad čempionatus laimi gynyba ir tą puikiai patvirtino VU krepšininkai. Ekinstos sporto centre vykusias finalines Spring A čempionato rungtynes užtikrintai pradėję VU krepšininkai nieko nelaukę pasiuntė varžovus į nokdauną ir vos įpusėjus pirmajam kėliniui jau turėjo 14 taškų pranašumą.

VU gretose naudingiausi žaidėjai buvo Tautvydas Pipiras - 17, Mantas Dong - 15 ir Paulius Naraškevičius - 8.