visi copy

Saulėtąją gegužės 6 dieną Kaune vyko jubiliejinis, 25-asis Lietuvos studentų aerobinės gimnastikos čempionatas bei Tarptautinis moksleivių ir studentų aerobinės gimnastikos čempionatas "KTU Open Cup, Kaunas 2017". Iš abejų varžybų VU aerobikos rinktinė – Greta Bružytė (Medicinos f.), Ana Koniuchovaitė, Augustė Riklikaitė (Gyvybės mokslų centras), Paulina Launagaitė, Joana Abramavičiūtė (Ekonomikos f.), Miglė Rudaitytė (Matematikos ir informatikos f.), Akvilė Gustaitė (Komunikacijos f.) ir Edvinas Navakauskas (Fizikos f.) – parvežė net 12 medalių.

Grupinio pratimo sportininkės abiejuose čempionatuose pasipuošė bronza. 3-ąją vietą vyrų vieneto rungtyje "KTU Open Cup, Kaunas 2017" taipogi pelnė Edvinas Navakauskas, o studentų čempionate – sidabro medalį.

edvinasmerginos

Lietuvos studentų aerobinės gimnastikos čempionato protokolas