Varžybos vyko balandžio 30 d. Vilniaus rajone, Nemenčinės urėdijos, Bezdonėlės poilsiavietėje kartu su VUŽK keliautojų sąskrydžiu. Kaip ir kiekvienais metais taip ir šiame čempionate varžėsi keturios aukštosios mokyklos - Vilniaus, Kauno technologijos, Vilniaus Gedimino technikos ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetų komandos.

Dalyviai turėjo įveikti trąsą kuri susideda iš dviejų rungčių: orientavimosi ir kliūčių ruožo. Orientavimosi etape geriausiai sekėsi KTU komandai, o kliūčių ruože – VU komandai: Rugilei Strobeikaitei, Ernestui Balčiūnui, Joriui Rizgeliui, Mantui Jodinskui ir Vidmantei Visockaitei.

Susumavus visus rezultatus, bendrakomandinė įskaita:

I vieta - Vilniaus universitetas

II vieta - Kauno technologijos universitetas