Balandžio 29-30 dienomis įvyko Vilniaus universiteto tarpfakultetinės keliautojų sporto varžybos Rektoriaus taurei laimėti.

tiltas18195012 10203197468693802 5467585438313291289 n

Varžybas sudarė du etapai: pėsčiųjų ralis ir kliūčių ruožas. Abu etapai įveikti fakultetinėmis komandomis, kurias sudarė bent 5 studentai. Pėsčiųjų ralio metu komandos orientavosi miške ir įveikė 18 km atstumą. Neišsigandusios lietingo oro, varžybose startavo 8 fakultetinės komandos.

Surinkusi 93 taškus, varžybas laimėjo Fizikos fakulteto komanda (Marija Narkauskaitė, Karolina Versockaja, Dominykas Mazur, Justas Baltrukonis, Zigmas Vinogrodskis), antrąją vietą užėmė Medicinos fakulteto komanda, surinkusi 88 taškus, o trečiąją – Matematikos ir informatikos fakulteto komanda (80 taškų).