Šį savaitgalį, balandžio 30 d. Rokiškyje vyko 2017 metų Lietuvos klasikinio štangos spaudimo be specialios aprangos čempionatas, kuriame puikiai startavo Matematikos ir informatikos fakulteto studentas Mindaugas Jaras. Jis jau pirmu bandymu užsitikrino nugalėtojo vardą, įveikęs 230 kg svorį. Sunkesni svoriai tą dieną sportininkui nepakluso.

Mindaugas yra šios rungties Lietuvos rekordininkas ir daugkartinis nugalėtojas. Jis vienintelis šioje svorio kategorijoje įvykdė elito klasės normatyvą.

Filosofijos fakulteto alumnas Marius Balevičius taip pat kilnojo sunkius svorius ir tik po atkaklios kovos šioje sunkiausių vyrų kategorijoje, išspausdamas 220 kg svorį, pasipuošė bronziniu medaliu.

rokiskis

Rezultatai