Balandžio 22 d.  Marijampolėje vyko Lietuvos jėgos trikovės čempionatas su specialia apranga. Šiame čempionate varžėsi du Vilniaus universiteto jėgos rinktinės atstovai, kurie varžybose dalyvavo nesinaudodami specialia apranga.

Džiaugiamės, kad tokių varžybų debiutantas, Chemijos fakulteto 2 kurso magistrantas Erikas Dovydėnas, pasiekęs asmeninius rezultatus pritūpimo veiksme 185 kg, spaudimo veiksme 125 kg ir pakartojęs asmeninį pasiekimą atkėlimo rungtyje 210 kg, sumoje surinko 520 kg ir iškovojo 3-ąją vietą svorio kategorijoje iki 83 kg.

Toje pačioje svorio iki 83 kg kategorijoje varžėsi  Fizikos fakulteto alumnas Gediminas Chaževskis, kuris pasiekęs asmeninį rekordą spaudimo rungtyje 125 kg ir asmeninį rekordą sumoje 500 kg, užėmė garbingą 4-ąją vietą.

Sveikiname sportininkus!

IMG 2469Kairėje - Gediminas Chaževskis, dešinėje - Erikas Dovydėnas