su taure

Praėjusį savaitgalį tradiciškai Klaipėdoje vyko Lietuvos studentų futbolo lygos žiemos futbolo turnyras. Antrus metus šį turnyrą užtikrintai laimėjo mūsų universiteto futbolo rinktinė!

Turnyro rezultatyviausiu žaidėju, sąskaitoje turinčiu 6 įvarčius, tapo Ekonomikos fakulteto studentas L. Rimkus, o geriausiu komandos žaidėju išrinktas A. Želtuhinas.

Šis turnyras - vienas iš pasiruošimo etapų antrajam LSFL ratui. Linkime mūsų komandai ir toliau taikliai spirti kamuolį bei išsaugoti komandinę stiprybę!

pries maca

LSFL 2017 m. mažojo futbolo turnyro rezultatų lentelėLSFL 2017 m. mažojo futbolo turnyro rezultatų lentelė