Pagerbti 2016/2017 m.m. VU sportininkai

Birželio 15 d. į Universiteto Mažąją aulą sugužėjo VU studentai, šiais mokslo metais įvairiose sporto varžybose bei čempionatuose atstovavę savo fakultetui ir universitetui Lietuvoje, Europoje ir visame pasaulyje. Sportininkai rinkosi kiek kitokiame amplua: patogias sportines aprangas bei sportbačius iškeitė į sukneles, aukštakulnius ir kostiumus.

taurės

2016/2017 m.m. Tarpfakultetinių varžybų Rektoriaus taurei laimėti uždarymo renginio metu studentus sveikino VU mokslo prorektorius prof. Rimantas Jankauskas, Filosofijos fakulteto, padėjusio suorganizuoti 2016/2017 m.m. varžybas, prodekanas dr. Evaldas Kazlauskas bei Sveikatos ir sporto centro direktorė doc. dr. Ramunė Žilinskienė. Vyr. varžybų teisėjas Rimantas Turskis pristatė šių metų fakultetus-nugalėtojus, prorektorius bei direktorė įteikė taures ir diplomus. Bendrakomandinėje Rektoriaus taurės įskaitoje pagrindinę taurę atsiėmė bei I-ąją vietą užėmė Matematikos ir informatikos f. studentai bei dekanas dr. Gediminas Stepanauskas. II-ojoje vietoje liko nugalėtojo titulą kelis metus iš eilės apgynę Ekonomikos f. sportininkai bei dekanas dr. Jonas Martinavičius. III-ioji vieta atiteko Medicinos f., o taurė įteikta dekanui dr. Algirdui Utkui.

Bendrakomandinė VU fakultetų įskaita Rektoriaus taurės varžybose

mifŠventės metu buvo pasveikinti visi VU fakultetai, vienuolikos sporto šakų varžybose užėmę prizines vietas. SSC direktorė R. Žilinskienė apžvelgė praėjusius mokslo metus, išskyrė reikšmingiausias universiteto studentų pergales Europos ir pasaulinio masto varžybose, tokiose kaip vasaros Rio Olimpinės žaidynės ir KF studentės, irkluotojos Mildos Valčiukaitės bronzos medalis, ar EF magistrės, šuolininkės į aukštį Airinės Palšytės Europos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionės titulas. Išskirtiniais apdovanojimais buvo pasveikintas 2016 metų Vilniaus universiteto geriausių studentų-sportininkų dešimtukas, kurį rinko visa VU bendruomenė, o išrinktaisiais tapo Ieva Dumbauskaitė (KF, paplūdimio tinklinis), Edis Matusevičius (MIF, ieties metimas), Edvinas Navakauskas (FF, aerobinė gimnastika), Airinė Palšytė (EF, šuolis į aukštį), Domantas Poška (EF, disko metimas), Ingrida Preidžiūtė (FsF, stalo tenisas), Povilas Strazdas (TF, plaukimas), Diana Zagainova (FsF, trišuolis), Algirda Zaliauskaitė (MIF, orientavimosi sportas kalnų dviračiais). 2016 metų Vilniaus universiteto geriausia sportininke išrinkta Milda Valčiukaitė (KF, akademinis irklavimas).

RT 170615 E Kurausko foto 24taures

Šakočiais buvo apdovanotos VU rinktinės, mokslo metais garsinusios Universitetą: aerobinės gimnastikos rinktinė (trenerė Teresė Gritėnienė), futbolo rinktinė (treneriai Rimantas Turskis, Edvardas Malkevičius), merginų krepšinio rinktinė (trenerė Loreta Berūkštienė), merginų tinklinio rinktinė (trenerė Gražvilė Gatelienė), stalo teniso rinktinė (trenerė Džiuljeta Liepinaitienė), vaikinų krepšinio rinktinė (treneris Rimantas Kaminskas), vaikinų tinklinio rinktinė (treneris Algirdas Bučinskas). 2016 metų geriausia Vilniaus universiteto komanda išrinkta paplūdimio tinklinio vaikinų rinktinė (treneris Algirdas Bučinskas), kurią sudaro studentai Lukas Každailis (EF) ir Artūr Vasiljev (EF).

Šventę vainikavo smagūs VU rinktinių prisistatymai bei Lietuvos aukštųjų mokyklų čempionatų ir kitų varžybų nugalėtojų apdovanojimai. Kasmetinis renginys dar kartą įrodė, jog Vilniaus universitetas yra lyderis ne tik mokslo srityje, bet ir sporte, kovingai ir atkakliai skinantis pergales šalyje bei pasaulyje.

Šventės akimirkos
Nuotr. Edgaro Kurausko

 

Lietuvai – pasaulio kariškių orientavimosi sporto čempionato bronza

Pasaulio kariškių orientavimosi sporto čempionato finišo tiesioji Lietuvos atstovams buvo itin sėkminga. Suomijoje Haminos miškuose dinamiškoje estafetės rungtyje bronzos medalius laimėjo karės savanorės eilinės Indrė Valaitė, Medicinos fakulteto studentė Vesta Ambrazaitė ir jaunesnioji eilinė Sandra Paužaitė, kartu ir čempionato komandinėje įskaitoje bendroje rikiuotėje patekusios į geriausiųjų trejetuką.

kariskesLOSF nuotr.

Komanda varžybų metu po kiekvieno etapo stabiliai vietą išlaikė trečioje pozicijoje. Bendru startu išbėgusi V. Ambrazaitė 3,9 km distanciją pagal laiką įveikė trečia ir grįžo į priekį praleidusi tik Danijos ir Rusijos atstoves. Tačiau pati intriga kovoje dėl medalių išliko iki pat finišo. Paskutiniu etapu išbėgusi S. Paužaitė varžybų viduryje į priekį įsiveržusių lyderių esčių komandą vijosi mažiau nei puse minutės. Galiausiai po žiūrovų demonstracinio punkto likus trečdaliui distancijos, S. Paužaitė bėgo jau kartu su buvusia lyderių atstove Laura Joonas – kovoje dėl bronzos medalių. Kariška disciplina Lietuvos atstovės neišmušė iš vėžių ir priešpaskutiniame punkte varžovei padarius klaidą, finišavo ją palikusi už nugaros daugiau nei puse minutės.

Moterų estafetėje auksą pelnė Lenkijos kariškių trijulė, sidabras atiteko Rusijos komandai.

Lietuvos rinktinei varžybų maratonas tęsis ir toliau – iškart po pasaulio kariškių čempionato dalis komandos nuo Suomijos Rytinės sienos pajudėjo į Vakarus. Joensū mieste šeštadienio išvakarėse bus duotas startas didžiausioms pasaulyje orientavimosi sporto komandinėms estafetėms.


Šaltinis: www.orienteering.lt

Ministrės padėka VU sportininkams

SELL žaidynėse net 143 medalius nuskynę Lietuvos studentai birželio 15 d. buvo apdovanoti Švietimo ir mokslo ministerijoje.

visi

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė įteikė diplomus Lietuvos universitetų sportininkams, iškovojusiems medalius Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos (SELL) studentų žaidynėse.

„Labai džiugu, kad beveik kas antras medalis atiteko Lietuvos studentams. Sporto dvasia  reikalinga ne tik rungtyniaujant, bet ir tobulėjant, siekiant tikslų gyvenime. Įteikdama diplomus noriu padėkoti už įdėtas valandas ir dienas darbo. Tikiu, kad už viso to darbo slypi daug gražių akimirkų, naujų pažinčių, draugysčių“, – kalbėjo ministrė J. Petrauskienė.

Bendroje medalių įskaitoje Lietuvos studentai buvo nepralenkiami – mūsiškiai iškovojo net 51 aukso, 50 sidabro ir 42 bronzos medalius, viso – 143. Prie tokios gausos Vilniaus universiteto sportininkai prisidėjo su 16 medalių.

Medalių rikiuotėje antri liko latviai – 94 medaliai, treti – rusai, iškovoję 23 medalius. Viso žaidynėse Rygoje dalyvavo per 1500 sportininkų iš 12 šalių – Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Rusijos, Kinijos, Australijos, Vokietijos, Čekijos, Slovakijos, Libano ir Jungtinės Karalystės.

Universitetų rikiuotėje į 11-tuką geriausių pateko net 6 mūsų šalies universitetai – Lietuvos sporto universitetas (LSU), Vilniaus universitetas (VU), Lietuvos edukologijos universitetas (LEU), Klaipėdos universitetas (KU), Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU). 

orientacinisstrazdas copy

Šaltinis: http://www.sportas.info/

Ežerėlyje besiorientavę VU sportininkai liko sausi

18837078 666266416907762 4811043044856104145 oNuotr. Orienteering.lt


Birželio 10-11 dienomis Kauno raj., Ežerėlyje ir "Kleboniškio miške“ vyko 2017 m. Lietuvos universitetų studentų orientavimosi sporto čempionatas. Dvi dienas vykusiose varžybose dalyvavo šešių Lietuvos universitetų komandos: VU, KTU, LSU, VGTU, LSMU ir VDU.

Birželio 10 d. (šeštadienį)  vyko asmeninės rungtys – vidutinė trasa, 5,5 km. Šiose varžybose geriausiai sekėsi mūsų universiteto atstovei Kastei Rutkauskaitei (MIF), trasą įveikusiai per 38 min. 35 s.

Vaikinų 5,8 km rungtyje nugalėtoju tapo Kauno technologijos universiteto studentas, o antra vieta atiteko Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto trečiakursiui Gyčiui Nakvosui. Įdomus faktas tai, kad šioje vaikinų trasoje dalyvavo ir trys merginos, o taip nutiko tik dėl to, jog merginų rankose atsidūrė vaikinų žemėlapiai, tad organizatoriams neliko nieko kito, kaip tik užskaityti merginų rezultatus vyrų grupėje.

Suskaičiavus visus rungčių taškus, paaiškėjo bedrakomandinės įskaitos rezultatai:

I vieta – Kauno technologijos universitetas

II vieta -  Lietuvos sporto universitetas

III vieta – Vilniaus Gedimino technikos universitetas

Rezultatai


Šaltinis: www.lssa.lt

 

Iš pajūrio grįžę VU sunkiaatlečiai – įdegę ir pasipuošę medaliais

2017.06.09 10 aukstuju sunkiosios atletikos cempionatas

Dvi dienas Klaipėdoje, sunkiosios atletikos sporto bazėje vyko net penki Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatai. Į uostamiestį susirinko pajėgiausi Lietuvos sunkiaatlečiai ir svečiai iš kaimyninių valstybių. Kartu vyko ir 2017 m. Lietuvos universitetų studentų sunkiosios atletikos čempionatas.

Didelius svorius ant pakylos kilnojo tiek suaugę vyrai, tiek jaunimas, tiek senjorai, tiek šaunus merginų būrys. Tai buvo didelis šios senos olimpinės sporto šakos festivalis, kuriame puikiai pasirodė jaunieji mūsų universiteto sunkiaatlečiai. Jau balandžio mėn. vykusiose Lietuvos sunkiosios atletikos zoninėse varžybose Marijampolėje teisę vykti į šį finalinį turnyrą įgijo keturi universiteto atletai – Darius Adomavičius (ChGF), Albert Ginevič (MIF), Dovilė Janulynaitė (MF) ir Medicinos f. alumnas Lukas Šverčiauskas. Šie sunkiaatlečiai dalyvavo Lietuvos suaugusiųjų čempionate, o studentai tuo pačiu taškus kaupė ir universiteto studentų rinktinei

D. Janulynaitė iškovojo bronzą ir lipo ant trečiosios vietos pakylos. D.Adomavičius, A. Ginevič ir L. Šverčiauskas iškovojo garbingas 5-ąsias vietas.

Individualioje įskaitoje Lietuvos universitetų čempionate 1-ąją vietą (svorio kat. iki 62 kg) iškovojo Antanas Baida (EF), sidabro medaliais džiaugėsi Darius Adomavičius (ChGF), A. Ginevič ir D. Janulynaitė, o bronzinius apdovanojimus pelnė Erikas Dovydėnas (ChGF) ir Mindaugas Ranauskas (MIF). Nereiktų pamiršti ir kitų, prie VU sidabrinės pergalės prisidėjusių pirmakursių: Eimanto Semėno (EF), Albert Jankoit (MF) ir Deliano Palinausko (ChGF).

Lietuvos universitetų studentų čempionatas Vilniaus universitetui – sidabrinis! Jau ne pirmus metus universiteto stipruoliai tvirtai žengia and 2-osios vietos pakylos. Auksas atitenka Klaipėdos universiteto stipruoliams, kurių gretose visiems gerai žinomi pasaulinio masto galiūnai, tokie kaip A. Didžbalis, A. Staniulis ir kiti Lietuvos rinktinės atletai.

Sveikiname sportininkus ir linkime tokios pačios sėkmės sesijoje!

 

Lengvaatlečiai - Lietuvos universitetų vicečempionai

Birželio 2-3 dienomis Kaune, S.Dariaus ir S.Girėno stadione vyko 2017 m. aukštųjų mokyklų studentų čempionatas ir Lietuvos lengvosios atletikos taurės varžybos, kuriose dalyvavo mūsų universiteto rinktinė, sudaryta iš 26 studentų ir vadovaujama trenerės doc.dr. Jūratės Armonienės.

rainys

Kaip ir SELL žaidynėse Latvijoje, VU vaikinų komanda 4x100 m estafetiniame bėgime tapo čempionais, tuo pačiu nugalėdami ir LAAF taurėje. Komandoje startavo Mantas Rainys (MIF), Šarūnas Totoraitis (MIF), Pavel Novickij (MIF) bei Giedrius Rupeika (EF absolventas).

VU merginų komandoje bėgo Laura Kemeklytė (MF), Emilija Rudytė (MIF), Neringa Gedaminskaitė (KF) bei Sofija Korf (KF absolventė). 4x100m estafetiniame bėgime rinktinė laimėjo aukso medalius studentų čempionate.

 


Asmeninėse varžybose FsF studentė Diana Zagainova laimėjo trišuolio rungtį bei pasiekė asmeninį rekordą ir įvykdė sporto meistro normatyvą.

dianaKotryna Tonkovičiūtė (UKI) laimėjo 200 m rungtį studenčių tarpe.

II-ąją vietą bei sidabro medalį 400 m bėgime iškovojo L. Kemeklytė.

800 m rungtyje sidabro medaliu pasipuošė Mindaugas Striokas (TF), o 200 m bėgime - M. Rainys.

1500 m bėgime FsF antrakursis Jaunius Strazdas pelnė bronzos medalį bei pasiekė asmeninį rekordą.

Šuolio į tolį rungtyje S. Korf užėmė III-ąją vietą, o 200 m bėgime tapo sidabro medalio laimėtoja.

Sunkiausioje dešimtkovės rungtyje MIF absolventas Alvydas Misius LAAF taurėje iškovojo III-ąją vietą.

 

Bendroje komandinėje rikiuotėje Vilniaus universiteto lengvaatlečiai nusileido tik Lietuvos Sporto universiteto lengvaatlečiams.

VIETA

UNIVERSITETAS

TAŠKAI

     

1

LSU

23911

2

VU

21231

3

KTU

17285

4

VGTU

11014

5

KU

10249

6

LEU

9884

7

LSU 2

8394

8

VDU

6805

9

ŠU

4629

10

LSMU

3741

11

ASU

2084

Sveikiname sportininkus su garbingu dalyvavimu varžybose visus mokslo metus ir linkime sėkmės pasaulinėje universiadoje rugpjūtį!

korfstrazdas

2017 m. Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų čempionato ir Lietuvos lengvosios atletikos taurės varžybų rezultatai

Nuotraukos: Ernestos Karaškienės

 

Lietuva Pasaulio OSKD taurėje – geriausiųjų šešetuke

Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais taurės etapas Austrijoje baigėsi daug ištvermės reikalaujančiomis ilgos trasos varžybomis. Lietuvos atstovei, MIF studentei Algirdai Zaliauskaitei, sprinto trasą baigusiai 8-oje pozicijoje, paskutinę varžybų dieną galiausiai pavyko įkopti į geriausiųjų šešetuką. 

25 km disntanciją su beveik 900 m vertikalaus sukilimo ir 16 kontrolinių punktų geriausiai tarp Lietuvos atstovų pasirodžiusi sportininkė įveikė per 1 val. 45 min. 19 sek.

18920418 666627470204990 3361710703384649069 nNuotr. "Foto Burmann"

Iš viso taurės varžybose dalyvavo 112 sportininkų iš 19 šalių. Austrams pasaulio taurės etapo organizavimo iššūkis – tik prologas prieš kitais metais šioje šalyje vyksiantį pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatą. Kitas pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais etapas vyks liepos pabaigoje Prancūzijos Orleano miesto apylinkėse kartu su Europos čempionatu.

Varžybų rezultatai

Šaltinis: www.orienteering.lt 

 

VU futbolo rinktinė - #1!

Praėjusią savaitę finišavo Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) pirmenybės. Antrus metus paeiliui čempionais tapo mūsų universiteto studentai! Trenerio Rimanto Turskio auklėtiniai per 11 rungtynių surinko 30 taškų. Antrąją vietą užėmė VGTU komanda (19 taškų), o trečiąją – Kauno KTU studentai (16 taškų).

komanda

Šiame sezone LSFL pirmenybes pradėjo septyni kolektyvai, bet antrajame rate, iš varžybų pasitraukus ASU komandai, liko šeši. Įspūdingai LSFL pirmenybėse startavę VU futbolininkai buvo arti rekordo - R. Turskio auklėtiniai laimėjo visas dešimt rungtynių, o vienintelį pralaimėjimą rezultatu 1:2 patyrė paskutiniajame susitikime prieš VGTU ekipą. Per 11 rungtynių VU komanda į varžovų vartus įmušė net 37 įvarčius, o į savus praleido vos 6.

Spalio mėn. Sočyje vyks tarpžemyninis Pasaulio studentų futbolo turnyras. Jame dalyvaus Rusijos, Europos, Azijos, Afrikos, Okeanijos, Australijos, Šiaurės bei Pietų Amerikos komandos. Europos studentų rinktinę treniruos R. Turskis, o joje rungtyniaus VU futbolininkai A. Želtuchinas (MF), Ž. Okulevičius (EF), G. Lansbergas (IF) ir P. Juška (FF). Pastarasis buvo pripažintas geriausiu pasibaigusio sezono komandos žaidėju.

atiduoda taureiseinantys

“Jau po pirmojo rato praktiškai buvome išsprendę visus klausimus, o čempionais tapome nesunkiai. Mūsų komandos branduolys išlieka beveik nepakitęs jau 3-4 sezonus. Vaikinai gerai susižaidę ir aikštėje puikiai išpildo mano nurodymus. Tiesa, antrajame rate kiek sumažinome apsukas. Žaidėjai mažiau treniravosi, tačiau į praeitį nebėra ko žiūrėti – reikia galvoti apie naują sezoną. Galbūt rungtyniausime Lietuvos II lygos pirmenybėse. Pažiūrėsime. Aišku, jei sugriūtų Lietuvos aukštųjų mokyklų čempionatas, kito pasirinkimo nelabai turėsime”, - mintimis apie iškovotą titulą dalinosi treneris R.Turskis.

Šaltinis: www.futbolas.lt 

 

Žibantis medaliais vasaros sezonas atidarytas!

18815239 1360923863946902 6612271719813538468 oNuotr. Nacionalinės studentų tinklinio lygos archyvas

Šeštadienį, birželio 3 d., jau antrus metus Lietuvos studentų paplūdimio tinklinio čempionate ant smėlio varžėsi stipriausios Nacionalinės studentų tinklinio lygos universitetų paplūdimio tinklinio komandos. Studentai iš Vilniaus ir Kauno universitetų varžėsi dėl geriausiųjų titulų. 

Po intensyvių tarpusavio pirmojo – trečiojo rato kovų, išaiškėjo grupių lyderiai, kurie surėmė pečius po apgaulingai vėjuotu, tačiau skaisčiu dangumi. Vaikinų grupėje išryškėjo VU, VGTU ir LSU komandos, o merginų grupėje VU ir VDU komandos.

Kovose dėl patekimo į pusfinalius susitiko VU2 Pauliaus Damulio (MIF absolventas) / Martyno Lopetaičio (GMC) ir VU1 Aido Sadausko (FF) / Alberto Tomaševičiaus komandos, kur stabilioje pusvalandžio kovoje Damulio/Lopetaičio duetas 2:0 (21-13; 21-13) įveikė bendramokslius ir pirmuosiuose pusfinaliuose metė iššūkį VGTU1 Elvio Gotovskio/Girvydo Rimeikos komandai. Pastarąją kovą baigę pergale, jie taip pat įveikė ir VGTU2 Arnold Stankevič/Paulius Vielys komandą, rezultatu 0:2 (17-21; 18-21).

lukasarturas

VU3  Artūras Vasiljevas (EF) / Lukas Každailis (EF) dviejų setų 2:0 (21-17; 21-14) antrųjų pusfinalių kovoje įveikė LSU1 Audriaus Kasparavičiaus/ Manto Grinevičiaus komandą ir finaluose susitiko su savo bendramokslių VU2 Pauliaus Damulio ir Martyno Lopetaičio duetu. Finalinėse čempionato kovose be didesnių intrigų Vasiljevas/Každailis 2:0 (21-9; 24-22) įveikė bendramokslius, aikštelėje tapusius priešininkais, ir pasidabino aukso medaliais. Smagu, jog tiek auksas, tiek sidabras blizgėjo ant mūsų universiteto sportininkų kaklų!

Merginų grupėje netrūko intrigų. Dėl patekimo į pirmuosius pusfinalius gražų žaidimą demonstravusios  VU1 Indrės Pretkelytės (GMC) / Elenos Drazdauskaitės (TF) komanda 2:0 (27-25; 21-14) įveikė  Kauno LSMU2 Bytautaitės/Domarkaitės komandą ir pirmuosiuose pusfinaliuose susitiko su VU3 Irinos Zobninos (MF) / Urtės Andriukaitytės (TSPMI) komanda. Čia jokių abejonių savo pranašumu nepalikęs Urtės Andriukaitytės ir Irinos Zobninos duetas 2:0 (21-14; 25-23) įveikė nepasiduodančias Indrę Pretkelytę/Eleną Drazdauskaitę ir keliavo toliau į kovą dėl aukso medalių, o nugalėtos varžovės mažuosiuose finaluose stojo į kovą dėl bronzos, tačiau galiausiai tenkinosi 4-ąja vieta.

ievamigle

Antruosiuose pusfinaliuose susitiko VDU Viltės Makauskaitės/Ievos Kazūraitytės ir VU3 Ievos Dumbauskaitės (KF) /Miglės Mazurkevičiūtės (KF) poros. Šiame susitikime, po beveik valandą laiko trukusios vienos atkaklausių čempionato kovų,  Ieva Dumbauskaitė/Miglė Mazurkevičiūtė 2:1 (19-21; 21-17; 15-10) įveikė savo priešininkes ir stojo į kovą dėl aukso. 

O finaluose iš visų paskutinių jėgų  kovojančios Ieva ir Miglė vis dėlto neįveikė Urtės Andriukaitytės/Irinos Zobninos komandos ir 0:2 (15-21; 18-21) pripažinusios bendramokslių-priešininkių pranašumą, džiaugėsi sidabro medaliais. Ir tarp merginų aukščiausios prabos medalius pelnė VU!   

Geriausiais čempionato žaidėjais buvo pripažinti VU tinklininkai - Ieva Dumbauskaitė ir Lukas Každailis.

 

Galutinė komandų rikiuotė: 

Merginų grupėje:

1 vieta – VU3 Urtė Andriukaitytė/ Irina Zobnina

2 vieta – VU2 Ieva Dumbauskaitė/Mazurkevičiūtė Miglė

3 vieta – VDU Viltė Makauskaitė/ Ieva Kazūraitytė

Vaikinų grupėje:

1 vieta – VU3 Lukas Každalis/ Artūr Vasiljev

2 vieta – VU2 Paulius Damulis/ Martynas Lopetaitis

3 vieta – VGTU 1 Elvis Gotovskis/ Girvydas Rimeika

Šaltinis: www.nstl.lt 

 

Bronza miškų tankmėje

cempionesNuotr. Orienteering.lt


Sekmadienį Lazdijų rajone esančiame Bestraigiškių miške beveik 500 sportininkų kovojo dėl geriausiųjų titulo Lietuvos orientavimosi sporto vidutinės trasos varžybose. Dėl ne kartą šį pavasarį staigmenų pateikusių oro sąlygų, čempionato vietovėje sniego buvo galima rasti dar gegužę, tačiau šiandien ten – jau tikras pavasaris. Lazdijų vietovės orientacininkams pateikė tikrą įvarovę, kuriose buvo galima rasti tiek itin tankius miškus, tiek atvirus laukus, pilnus dilgėlių.

Trasą sėkmingai įveikė ir Medicinos fakulteto studentė, orientacininkė Vesta Ambrazaitė (42:08 min.), užėmusi garbingą III-ąją vietą moterų grupėje (W21E).

18836909 666266286907775 7209184056348627705 o18891708 666266210241116 4936140535114196695 o

Šaltinis: www.orienteering.lt