2016Lietuvos taure ambrazaite

Vesta Ambrazaitė (dešinėje). Nuotraukos šaltinis - Lietuvos orientavimosi sporto federacija

Savaitgalį Prienuose VU studentai varžėsi Lietuvos taurės orientavimosi varžybose.

Moterų elito grupėje ant prizininkių pakylos lipo Medicinos fakulteto studentė Vesta Ambrazaitė, kuri iškovojo trečią vietą.

Moterų grupėje startavo 16 dalyvių, pirmąją varžybų dieną turėjusių įveikti 8,4 kilometro su 23 kontroliniais punktais, o antrąją – 5,9 kilometro su 20 kontrolinių punktų trasas.

Merginų W20 grupėje Chemijos fakulteto pirmakursė Greta Balčiūnaitė iškovojo antrą vietą, Kotryna Gečaitė užėmė 6-ą vietą.

Vyrų elito grupėje tarp Lietuvos sportininkų VU alumnas Gediminas Janušis finišavo 10-as, o Ekonomikos fakulteto studentas Viktoras Staišiūnas užėmė 12-ą vietą.

Vyrų grupėje startavo 43 dalyviai, pirmąją varžybų dieną turėję įveikti 9,6 kilometro su 26 kontroliniais punktais, o antrąją – 7,2 kilometro su 23 kontroliniais punktais trasas.

2016 Lietuvos taure orientavimasis

Kartu vyko ir orientavimosi sporto kalnų dviračiais varžybos

Orientavimosi sporto kalnų dviračiais trasoje moterų elito grupėje vos 3 sek. nuo nugalėtojos atsilikusi Matematikos ir informatikos fakulteto studentė Algirda Zaliauskaitė tapo vicečempione.