2016 lsfl rinktine

VU vaikinų futbolo komanda (nuotr.autorius - R.Turskis)

Vyr. trenerio Rimanto Turskio vedama VU futbolo rinktinė Lietuvos studentų futbolo lygos (LSFL) čempionate išlieka nesustabdoma. Spalio 16 dieną Saulėtekio stadione vykusiose varžybose VU futbolininkai dramatiškoje akistatoje 3:1 palaužė savo kaimynus, VGTU futbolo komandą.

Tiesa, pergalė šį kartą buvo iškovota po atkaklios kovos. Pirmą kėlinį rezultatu 1:0 laimėjo VGTU rinktinės atstovai, tačiau antrajame kėlinyje VU futbolininkai atsitiesė ir įrodė savo pranašumą. Rezultatu 3:1 komandos vaikinai triumfavo savo aikštėje.

VU komandai pergalingus įvarčius pelnė Fizikos fakulteto studentas Paulius Juška ir Ekonomikos fakulteto atstovai Liutauras Rimkus bei Tomas Misiūnas.

Iki 2016-2017 m.m. Lietuvos studentų futbolo čempionato I-ojo rato pabaigos liko dvejos rungtynės. Turnyrinės lentelės viršuje, surinkę 12 taškų, rikiuojasi VU futbolininkai, antroje vietoje - KTU (10 taškų), trečioje - VDU (9 taškai).

Spalio 19 d. 16 val. VU rinktinė išvykoje Kaune susitinka su KTU, o spalio 24 d. 16 val. savo aikštėje žais su VDU komandos atstovais.