Partizanu

Šių metų spalio 1 d. doc. dr. J. Armonienė su Vilniaus universiteto bėgikų komanda dalyvavo III-ame pagarbos bėgime „Algimanto apygardos partizanų kovų takais“, kuris vyko Anykščių rajone, Šimonių girioje. Bėgikai varžėsi 9 km trasoje.

Vaikinų grupėje čempionu tapo Gamtos mokslų fakulteto studentas Edgar Zigis. Merginų grupėje 9 km distancijos trasoje Istorijos fakulteto studentė Kristina Zajančkovskaja finišavo antra, o Filosofijos fakulteto atstovė Julita Slipkauskaitė užėmė 9 vietą.

Varžybose jėgas išbandė per 120 dalyvių iš Anykščių, Utenos, Panevėžio ir Vilniaus. Dalyvius sveikino olimpinis čempionas, Seimo narys Sergėjus Jovaiša.

Partizanu merg