Birželio 17-18 dienomis Palangoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas ir Lietuvos sporto klubų varžybos.

Vilniaus universitetui atstovavo 16 lengvaatlečių. Net šeši jų tapo Lietuvos čempionais.

Edis Matusevičius ieties metimo rungtyje pasirodė rezultatu 79 m 62 cm. Tai - tarptautinio meistro rezultatas.

Disko metime Domantas Poška iš EF nusviedė diską 62 m 47 cm ir pasiekė sporto meistro rezultatą.

Domantas Poška 1170x605

nuotr. aut. - Alfredas Pliadis, www.lengvoji.lt

Šuolio į aukštį rungtį laimėjo Airinė Palšytė, peršokusi kartelę 1 m 90 cm.

Dešimtkovės rungtyje pirmą kartą sporto meistro normatyvą įvykdė Alvydas Misius, MIF studentas.

Rutulio stūmimo rungtyje antrąją vietą užėmė Laura Gedminaitė, MF studentė.

Trišuolio rungtyje FSF studentė Diana Zagainova užėmė 2-ą vietą, nušokusi 13 metrų.

Sveikiname lengvaatlečius su puikias rezultatais!