Gegužės 31-ąją baigėsi 2015/2016 mokslo metų Lietuvos studentų futbolo lygos čempionatas, kurį surinkusi rekordinę 39 taškų sumą laimėjo Vilniaus universiteto futbolo rinktinė. 35 metai – prieš tiek metų VU komanda paskutinį kartą buvo tapusi šių varžybų nugalėtoja.

Edgaro Kurausko nuotrauka

Pirmąjį varžybų ratą VU ir Mykolo Romerio universiteto komandos baigė lygiosiomis, turėdamos po 18 taškų, todėl galutinį rezultatą turėjo lemti antrojo rato varžybos, kurias sėkmingiau sužaidė mūsų futbolininkai. Beje, visi statistiniai VU komandos skaičiai įspūdingi: 13 iš eilės laimėtų susitikimų, įmušti 39 įvarčiai ir praleisti tik keturi. Ir tai yra visos komandos sunkaus darbo rezultatas.

Kalbant apie komandos žaidėjus, norisi paminėti tuos, kurių indėlis į komandos pergalę buvo didžiausias. Pirmiausiai reiktų pažymėti komandos kapitoną Arnoldą Želtuchiną (MF) ir kitus narius: Frank Neobolisah, Artūrą Samusevą, Sergejų Babincevą (EF), Gailių Lansbergą (IF). Rezultatyviausiu sezono žaidėju tapo F. Neobolisah, įmušęs 14 įvarčių. Nepasisekė vienam geriausių komandos žaidėjų – Gvidui Jarašiui (EF), kuris pirmajame varžybų rate įmušė 11 įvarčių, tačiau paskutinėse rato rungtynėse gavo sunkią traumą ir tolimesnius susitikimus jam teko praleisti.

Be šios komandos pergalės, kuri rodo vieningą trenerių bei žaidėjų darbą, visgi yra ir trūkumų. Ypatingai reikia pasitempti jauniesiems rinktinės nariams, iš kurių buvo tikėtasi didesnės pagalbos aikštėje.

Komanda išskirtinai dėkoja savo rėmėjams: UAB „Vilmestos projektai“ ir UAB „Tele-2“.