Gegužės 27-29 dienomis Visagine vyko tarptautinis aerobinės gimnastikos turnyras „Visaginas Open – 2016“. Jame dalyvavo Lietuvos, Rusijos bei Baltarusijos aerobinės gimnastikos atstovai.

Turnyre Vilniaus universitetui atstovavo Edvinas Navakauskas (FF IV k.),  Paulina Launagaitė (EF II k.), Augustė Riklikaitė (GMF II k.), Ana Koniuchovaitė (GMF II k.), Miglė Rudaitytė (MIF III k.), Akvilė Gustaitė (KF II k.).

SSC archyvo nuotrauka

Šį kartą visi rinktinės nariai į Vilnių grįžo pasidabinę aukso medaliais. Grupinio pratimo rungtyje P. Launagaitė, A. Riklikaitė, A. Koniuchovaitė, M. Rudaitytė ir A. Gustaitė įveikė Minsko valstybinio universiteto aerobinės gimnastikos sportininkes ir iškovojo pirmąją vietą. Vieneto rungtyje E. Navakauskas nugalėjo ilgametį Lietuvos aerobinės gimnastikos čempioną iš Kauno ir pasipuošė aukso medaliu bei pasiekė geriausią asmeninį rezultatą per sportinę aerobinės gimnastikos karjerą.

Už puikius rezultatus dėkojame rinktinės trenerei Teresei Gritėnienei.