Gegužės 7 dieną Kaune vyko Lietuvos universitetų studentų aerobinės gimnastikos čempionatas bei atviras KTU čempionatas. Varžybose dalyvavo Lietuvos sporto universiteto, Kauno technologijos universiteto, Aleksandro Stulginskio universiteto, Lietuvos edukologijos universiteto, Lietuvos sveikatos moklų universiteto ir Vilniaus universiteto aerobinės gimnastikos atstovai.

Vilniaus universiteto aerobinės gimnastikos rinktinė bendrojoje įskaitoje iškovojo antrąją vietą, ne visu balu nusileidusi tik Lietuvos sporto universitetui. Vilniaus universitetui varžybose atstovavo Edvinas Navakauskas (FF IV k.), Greta Bružytė (MF IV k.),  Paulina Launagaitė (EF II k.), Augustė Riklikaitė (GMF II k.), Joana Abramavičiūtė (EF III k.), Ana Koniuchovaitė (GMF II k.), Miglė Rudaitytė (MIF III k.), Akvilė Gustaitė (KF II k.), Karolina Trasykytė (EF I k.).

SSC archyvo nuotr.

Grupinio pratimo rungtyje P. Launagaitė, A. Riklikaitė, A. Koniuchovaitė, M. Rudaitytė ir A. Gustaitė tiek studentų, tiek atvirajame KTU čempionate iškovojo pirmąją vietą ir aplenkė trečioje vietoje likusią nuolatinę varžybų favoritę - LSU rinktinę. Mišraus dvejeto rungtyje G. Bružytė ir E. Navakauskas užėmė pirmąją vietą, o atvirajame KTU čempionate - trečiąją. Vyrų vieneto rungtyje sidabro medaliu pasipuošė E. Navakauskas. Trejeto rungtyje P. Launagaitė, A. Riklikaitė ir J. Abramavičiūtė laimėjo trečiąją vietą.

Dėkojame rinktinės trenerei Teresei Gritėnienei už puikius rezultatus.