Balandžio 30 d. Kaune vyko Lietuvos studentų plaukimo čempionatas. Varžybose dalyvavo devynių universitetų komandos, o Vilniaus universitetui atstovavo 12 sportininkų komanda (4 merginos ir 8 vaikinai).

Komandinėje įskaitoje surinkę 372 taškus nugalėjo VU sportininkai, aplenkę LSU (338) ir LSMU (147) komandas.

SSC archyvo nuotrauka

Individualiose rungtyse aukso medaliais pasipuošė G. Raulinavičiūtė (EF, 100 m nugara), E. Kizinevič (MIF, 50 m peteliške), A. Sedlevičius (EF abs., 100 krūtine), o G. Segenytė (MF), R. Jasikonytė (FsF), G. Raulinavičiūtė ir E. Kizinevič gavo aukso medalius už laisvo stiliaus estafetę 4x50 m.

Antrąsias vietas užėmė kombinuotos ir laisvojo stiliaus mišrios estafetės ketvertai. Be jau minėtu plaukikų čia startavo D. Lušys (EF), A. Klimavičius (GMF), A. Štura (EF).

Asmeninėse rungtyse prie aukso medalių dar ir sidabro apdovanojimus turi G. Segenytė (100 m nugara ir 50 m peteliškė), E. Kizinevič (200 m kompleksinis plaukimas), A. Sedlevičius (50 m krūtine).

Trečiąsias vietas iškovojo D. Lušys (100 m nugara), R. Jasikonytė (100 m ir 50 m laisvuoju stiliumi), A. Štura (100 m peteliške), G. Raulinavičiūtė (50 m nugara), T. Zikas (MIF, 50 m nugara ); taip pat vyrų estafetė 4x50 m laisvuoju stiliumi.

Prie bendros komandinės pergalės aktyviai prisidėjo ir šie studentai: V. Sanda (MIF), L. Auškalnis (MF), P. Andrejauskas (GMF).

Sveikiname sportininkus su puikiais rezultatais!