Balandžio 29-30 dienomis Kačerginėje ir Prienuose vyko Lietuvos universitetų studentų orientavimosi čempionatas.

Pirmąją diena stipriausi Lietuvos studentai orientacininkai varžėsi estafečių trasoje. Vyrams reikėjo įveikti 4,8 km trasą su 17 kontrolinių punktų. Čia nuo pat pirmų minučių įsiveržusi VU komanda (Gediminas Janušis (MIF absolv.), Gytis Nakvosas (TSPMI) ir Viktoras Staišiūnas (EF)) neužleido lyderių pozicijos ir iškovojo aukso medalius. Antri liko KTU, treti VGTU studentai. Moterys turėjo įveikti 4,1 km trasą su 15 kontrolinių punktų. Moterų grupėje VU komanda (Eglė Dambrauskaitė (MF absolv.), Monika Martušytė (EF) ir Vesta Ambrazaitė (MF)) po pirmo etapo buvusios antros, vėliau įsiveržė į priekį ir taip pat iškovojo aukso medalius. Antros liko LSU, trečios LSMU studentės.

SSC archyvo nuotr.

Antrąją dieną vyko individuali rungtis vidutinės trasos distancijoje. Antroji varžybų diena VU sportininkams nebuvo tokia sėkminga. Moterys turėjo įveikti 6,7 km trasą su14 kontrolinių punktų. Moterų grupėje geriausiai pasirodė V. Ambrazaitė, užėmusi ketvirtą vietą. Iki bronzos medalio jai pritrūko vos 15 s. Septinta buvo M. Martušytė, dvylikta - Sandra Gembutaitė (MIF). Vyrų grupėje geriausiai pasirodė G. Nakvosas, užėmęs ketvirtą vietą. Iki bronzos medalio Gyčiui pritrūko 19 s. Penktas buvo G. Janušis, šeštas liko V. Staišiūnas.

Susumavus dviejų dienų komandinę sumą VU nugalėjo ir tapo stipriausiu Lietuvos orientavimosi sporto komanda universitetų tarpe. Antri liko LSU, treti KTU.