Balandžio 23 d. Saulėtekio stadione vyko Lietuvos universitetų studentų kroso čempionatas, kuriame dalyvavo aukštųjų mokyklų bėgikai ir bėgikės. Merginos dalyvavo 1000 m ir 2000 m distancijose,  vaikinai bėgo 3000 m arba 5000 m rungtyse.

Vilniaus universiteto komandos sudėtyje startavo 15 merginų ir 15 vaikinų.

Mūsų universiteto vaikinų komanda tapo Lietuvos universitetų čempione, merginos iškovojo komandinę antrąją vietą, į priekį praleisdamos Lietuvos sporto universiteto bėgikes.

Asmeninėse rungtyse 3000 m bėgime čempionu tapo Edgar Žigis (GMF), antruoju šioje distancijoje finišavo Gediminas Pajeda (GMF absolv.), ketvirtą vietą iškovojo orientacininkas Gediminas Janušis (MIF absolv.). 5000 m bėgime čempionu tapo Petras Gliebus (MIF),  4 vietą iškovojo Jaunius Strazdas (FsF). Merginų grupėje 2000 m bėgime geriausiai startavo Kristina Zajančkovskaja (KF), užėmusi 5 vietą.

Sveikiname sportininkus su puikiais rezultatais.