Sidebar

Balandžio 20 dieną, nepaisant lietaus, sniego, saulės ir vėjo Saulėtekio stadione vyko Rektoriaus Taurės lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos, kurios sulaukė didelio studentų susidomėjimo. Studentai varžėsi 100 m, 400 m, 800 m bėgimuose, šuolio į tolį ir estafetės rungtyse.

Bendroje komandinėje įskaitoje nugalėjo Matematikos ir informatikos fakultetas, antri liko Fizikos fakulteto,  treti - Ekonomikos fakulteto studentai.

Varžybų dalyviai. Nuotr. A. Uzielos

Asmeninėse varžybose 100 m bėgimą vyrams laimėjo Mantas Rainys, antras finišavo Šarūnas Totoraitis, trečias - Alvydas Misius (MIF). 100 m rungtį moterims laimėjo Sofija Korf (KF), antrą vietą laimėjo Karolina Strakovska (GMF), trečia buvo Emilija Rudytė (MIF).

400 m bėgimą moterims laimėjo Laura Kemeklytė (MF), antrą vietą užėmė Emilija Rudytė (MIF), trečioji vieta atiteko Rasai Sakalytei (FF).

800 m bėgime vyrams nepralenkiamas buvo Edgar Žigis (GMF), antruoju finišavo Adas Ridikas (FF), trečiuoju - Jaunius Strazdas (FsF).

Estafetiniame 4x100 m bėgime nugalėjo Matematikos ir informatikos fakulteto studentų ketvertas, sidabro medaliais pasipuošė Medicinos, bronzos - Fizikos fakulteto bėgikai.

Visi nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti padėkos raštais, medaliais ir asmeninėmis dovanomis.