Balandžio 16-17 dienomis Garliavoje (Kauno raj.) vyko Lietuvos aerobinės gimnastikos atvirasis čempionatas, sulaukęs sportininkų ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir svečių iš Estijos, Baltarusijos bei Švedijos klubų.

Vilniaus universiteto aerobinės gimnastikos rinktinė bendroje įskaitoje iškovojo pirmąją vietą ir tapo Lietuvos aerobinės gimnastikos čempionato nugalėtoja. Vilniaus universitetui varžybose garbingai atstovavo Edvinas Navakauskas (FF), Greta Bružytė (MF),  Paulina Launagaitė (EF), Augustė Riklikaitė (GMF), Joana Abramavičiūtė (EF), Ana Koniuchovaitė (GMF), Miglė Rudaitytė (MIF), Akvilė Gustaitė (KF), Karolina Trasykytė (EF).

Nuotrauka: SSC archyvo

Grupinio pratimo rungtyje P. Launagaitė, A. Riklikaitė, A. Koniuchovaitė, M. Rudaitytė ir A. Gustaitė iškovojo trečiąją vietą. Mišraus dvejeto rungtyje G. Bružytė ir E. Navakauskas užėmė pirmąją vietą. Vyrų vieneto rungtyje bronzos medaliu pasipuošė E. Navakauskas.

Už puikius rezultatus dėkojame trenerei Teresei Gritėnienei.