sveikatos ir sporto centras

Balandžio 9 d. VU Čiurlionio g. esančioje sporto salėje gerą pusdienį girdėjosi metalo garsai. Čia vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų svarsčių kilnojimo čempionatas, kurį jau eilinį kartą organizavo VU Sveikatos ir sporto centras. Į šias varžybas atvyko gana gausus sportininkų būrys iš įvairių Lietuvos universitetų. Šventiškai papuoštoje sporto salėje sveikinimo žodžius pasakė SSC direktorė dr. Ramunė Žilinskienė, o nuskambėjus studentų himnui prasidėjo varžybos.

Į šias varžybas atvyko ir merginos, nugalėtoja tapo LSU studentė Akvilė Ubeikaitė. Vaikinų grupėje aštuoniose svorio kategorijose nugalėtojais tapo: Dovydas Rokas (VU), S. Silvestravičius (LSU), Žymantas Žandaras (VU) , R. Inta (LSU), Giedrius Vaitukaitis (VU), R. Šedys (KTU), D. Jarašiūnas (LSU), S. Skikas (ASU). Komandinį ginčą dešimtą kartą iš eilės laimėjo Vilniaus universiteto gausus sportininkų būrys, surinkęs 110 taškų, antroje vietoje liko KTU (98 taškai), o bronzinį apdovanojimą iškovojo LSU stipruoliai.

Šios varžybos parodė, kad svarsčių kilnojimas vis dar populiarus studentų tarpe. Gausiausią būrį sportininkų turėjo šeimininkai, todėl VU sportininkai ne tik eilinį kartą nugalėjo komandinėje įskaitoje, bet ir pelnė daugiausiai prizinių vietų. Sidabro medaliais pasipuošė: Marius Kazlauskas (MIF), Modestas Talačka (FilF), Ramunas Večerskis (FF), Marius Klerauskas (EF), Dmitrij Kuznecov (MF), Dangyras Lukošius (MF). Trečiąsias vietas iškovojo Mindaugas Jaras ir Justas Minkevičius (MIF).

Geriausius rezultatus pasiekę studentai bus pakviesti dalyvauti Lietuvos suaugusiųjų čempionate, kuris vyks šio mėnesio pabaigoje, palinkėkime jiems aukštų pasiekimų.