Ingrida Preidžiūtė. Asmeninio archyvo nuotraukaPaskutinį sausio savaitgalį Vilniuje naujoje Tauro sporto mokyklos salėje vyko Lietuvos suaugusiųjų stalo teniso čempionatas. Jame dalyvavo po 32 vyrų ir moterų geriausius stalo tenisininkus. Į šias varžybas po atrankos pateko ir keletas mūsų universiteto studentų. Po įdomių ir permainingų kovų paaiškėjo stipriausieji.

Geriausiai šiose varžybose sekėsi Ingridai Preidžiūtei (Filosofijos f.), kuri dvejetuose su porininku Matu Vilku iškovojo bronzos medalį.

Puikiai žaidė ir kitas mūsų universiteto studentas - Paulius Gūra (Teisės f.), jis iškovojo 5-ąją vietą.