Zaronaitė Aistė. SSC archyvo nuotr.Sausio 16 d. Vilniaus lengvosios atletikos manieže Vilniaus dziudo federacijos ir savivaldybės vadovų bei atskirų rėmėjų iniciatyva vyko tarptautinės dziudo varžybos, skirtos tragiškiems sausio 13 dienos įvykiams atminti – Gynėjų dienai paminėti. Turnyre dalyvavo per 80 sportininkų dziudo mėgėjų iš Lietuvos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Italijos.

Šiame renginyje jėgas išmėgino ir nemažas būrys mūsų Alma Mater stipruolių. Geriausiai sekėsi merginoms, o ypač vidutinio svorio jaunajai atletei Miglei Kungytei (+63 kg, EF), kuri tapo šio turnyro nugalėtoja ir pasidabino čempionės medaliu.

Pagirtinai ant tatamio galynėjosi ir kita imtynininkė, praeitų metų Lietuvos sambo čempionato nugalėtoja, SELL žaidynių ir Lietuvos studentų pirmenybių vicečempionė lengvo svorio atletė Aistė Zaronaitė (-52 kg, MF). Jos pogrupyje bei svorio kategorijoje susirinko labai stiprios imtynininkės, su kuriomis kovodama tik dėl nežymių klaidų netapo šio turnyro prizininke.

Vaikinai taip pat kovojo ganėtinai neblogai, bet kai kuriems pritrūko sėkmės, valios bei ryžto nugalėti, todėl į prizininkų gretas nepateko.

Geriausiai pasirodė sunkiasvoris atletas Kliment Olechnovič (+100 kg, MF), Rytis Kazakevičius (- 90 kg, FF) ir studentas Rokas Cvirka (-68 kg, KF); studentai pelnė garbingas 5-ąsias vietas.