gedaminskaite neringaNaujaisiais ugninės beždžionės metais lengvaatlečiai jau pradėjo startus. Sausio 5 dieną Panevėžyje vyko tarptautinės varžybos "Sprinto diena". Į varžybas susirinko per 500 bėgikų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos. Vilniaus universitetui atstovavo 10 pajėgių trumpų nuotolių bėgikų, kurie dalyvavo 60 m ir 200 m bėgimo bei 60 m ir 300 m dvikovės rungtyse.

Dalyviai  buvo suskirstyti į amžiaus grupes. Jaunimo grupėje puikiai sustartavo Kotryna Pauliūtė (MF). Moterų grupėje 4 vietą užėmė Neringa Gedaminskaitė (MF), bėgusi 60 m ir 200 m rungtyse. Vaikinų tarpe asmeninius rekordus  pasiekė Baltijos šalių daugiakovės čempionas Alvydas Misius (MIF),  Šarūnas Totoraitis (MIF), Lukas Balčaitis (FF), Augustas Dulskis (MIF).