Vakar Nacionaliniame operos ir baleto teatre buvo išdalinti Lietuvos sporto apdovanojimai. Paauksuotos statulėlės buvo įteiktos labiausiai per 2015 metus pasižymėjusiems sportininkams ir Lietuvos sportui nusipelniusiems žmonėms.

Apdovanojant 11 renginio laureatų skambėjo ir Komunikacijos fakulteto studentės irkluotojos Mildos Valčiukaitės vardas. Milda su porinės dvivietės valties įgulos nare Donata Vištartaite išrinkta geriausios metų komandos kategorijoje. Merginos yra praėjusių metų Pasaulio čempionato 5 vietos laimėtojos, šiuo rezultatu užsitikrinusios kelialapį į vasaros olimpines žaidynes Brazilijoje. Tarp aukščiausių pasiekimų - ir aukso medalis Pasaulio vasaros universiadoje bei Europos čempionato sidabras.

LTOK archyvo nuorauka Geriausios metų moterų komandos kategorijoje nominuota VU studentė, paplūdimio tinklininkė Ieva Dumbauskaitė (komandoje su Monika Povilaityte), taip pat Komunikacijos fakulteto studentė.
Apdovanojimus rengia Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Kūno kultūros ir sporto departamentas, Lietuvos sporto žurnalistų federacija.

Visi sporto apdovanojimų laureatai