Gruodžio 10 d. Lietuvos edukologijos universitete buvo pažymėta pasaulinė futbolo diena. Ta proga suorganizuotas Lietuvos aukštųjų mokyklų merginų salės futbolo turnyras.

VU komanda papuolė į pogrupį su Šiaulių universiteto futbolininkėmis - Lietuvos moterų čempionėmis, ir Mykolo Romerio universiteto (MRU) komanda. Su šiaulietėmis rungtynes mūsų studentės sužaidė lygiosiomis (0:0) ir laimėjusios prieš MRU komandą (2:0) pogrupyje užėmė antrą vietą. Kadangi ŠU ir MRU rinktinės susitikimą baigė rezultatu 4:0, todėl mūsų merginos žaidė su kito pogrupio antrą vietą užėmusia LSU komanda jau dėl III vietos. Kovoje dėl bronzinio apdovanojimo mūsų futbolininkės pralaimėjo (0:1) Lietuvos sporto universiteto komandai ir užėmė 4 vietą.

Vilniaus universiteto merginų futbolo komanda universitete kol kas skaičiuoja pirmuosius žingsnius. Studentės tikslingai treniruojasi nuo praėjusių mokslo metų ir kol kas dalyvauja tik salės futbolo turnyruose. Žaidėjas treniruoja Rimantas Turskis ir Edvardas Malkevičius.

VU merginų ir vaikinų futbolo komandos. SSC archyvo nuotr.

Šio turnyro metu Lietuvos studentų futbolo lyga įteikė apdovanojimus VU vaikinų futbolo komandai, paėjusiame studentų sezone (2015/2015 m. m.) iškovojusiai III vietą.