Ketvirtadienį prasidėjęs baigiamasis Lietuvos tinklinio federacijos Mažosios taurės etapas Vilniaus universiteto merginų tinklinio komandai buvo sėkmingas, studentės namų salėje nugalėjo „Western Union“ komandą rezultatu 3:1. Likusios lemiamos kovos dėl prizinių vietų prasidėjo savaitgalį Alytuje. Šeštadienį LTF Mažosios taurės moterų finaluose praėjusių metų nugalėtojų titulą ginanti Vilniaus universiteto merginų komanda iškovojo dar vieną pergalę, rezultatu 3:0 įveikusi „Gargždų SC“ komandą. Sekmadienį kovoje dėl pirmos vietos studentės susitiko su Alytaus „Prekybos-Paramos“ komanda. Aukso medaliais, po itin atkaklios kovos prieš šeimininkų komandą, pasipuošė Vilniaus universiteto tinklininkės. Studentės pernai iškovotą titulą apgynė rezultatu 3:1 (25:23; 25:18; 22:25; 25:22).

SSC archyvo nuotr.