Sveikatos ir sporto centras organizuoja 2015 metų geriausių Vilniaus universiteto studentų-sportininkų ir komandų rinkimus. Kviečiami dalyvauti pasaulio, Europos, šalies čempionatų, kitų tarptautinių varžybų prizininkai ir dalyviai. Bus renkamas aukščiausius sporto rezultatus pasiekusių sportininkų dešimtukas bei komandų trejetukas.

Šiems rinkimams kandidatūras gali siūlyti patys sportininkai, jų treneriai ar draugai. Tai padaryti kviečiame iki lapkričio 6 d. Plačiau apie šiuos rinkimus čia

Pernai geriausia metų sportininke tapo Komunikacijos fakulteto studentė irkluotoja Milda Valčiukaitė - Pasaulio čempionato 4 vietos laimėtoja (dvivietė valtis), Pasaulio jaunimo čempionato nugalėtoja (vienvietė valtis), Europos čempionato vicečempionė (dvivietė valtis).

Metų komanda buvo išrinkta universiteto stalo teniso rinktinė (trenerė Džiuljeta Liepinaitienė), nugalėjusi Lietuvos komandiniame čempionate, Lietuvos universiadoje ir Europos universitetų žaidynėse iškovojusi III vietą.