Spalio 10-11 dienomis Kaune vyko Lietuvos dziudo čempionatas, kuriame aktyviai reiškėsi ir mūsų universiteto šios olimpinės sporto šakos atstovai. Svorio kategorijoje iki 66 kg čempionu tapo Mykolas Lukoševičius (Ekonomikos f.). III vietą svorio kategorijoje iki 90 kg iškovojo studentas Eivydas Žemaitaitis (Istorijos f.).

5-ąsias vietas iškovojo Eimantas Tukačiauskas (Komunikacijos f.) svorio kategorijoje iki 66 kg ir sunkiasvoris atletas Kliment Olechnovič (Matematikos ir informatikos f.) svorio kategorijoje virš 100 kg.

Nuoširdžiai sveikiname čempioną  M. Lukoševičių ir prizininką E. Žemaitaitį bei kitus sportininkus, sėkmingai pasirodžiusius tokio aukšto rango varžybose.