Spalio 1-10 dienomis Nicoje (Prancūzija) vyko trečiosios Europos sporto meistrų žaidynės. Lietuvai jose atstovavo virš pusantro šimto veteranų, tarp kurių ir krepšininkė, dabartinė Vilniaus universiteto merginų krepšinio komandos trenerė Loreta Berūkštienė. Lietuvos moterų krepšinio komanda „Svaja“, dėl aukso kovojusi su Maskvos „Maximum“, tapo šių žaidynių nugalėtoja.

Žaidynių emblema

Lietuviai dalyvavo šešių sporto šakų varžybose – dziudo, lengvosios atletikos, plaukimo, sunkiosios atletikos, tinklinio ir krepšinio. Iš viso į žaidynes susirinko virš 6500 sporto meistrų, kurie varžėsi 27 sporto šakų atskirose varžybose.