E. Navakauskas su trenere T. Gritėniene. SSC archyvo nuotr.Spalio 3-4 dienomis Aleksandro Stulginskio universitete vyko 2015 m. Lietuvos Respublikos Aerobinės gimnastikos Taurės varžybos „Lithuanian Open CUP 2015“. Varžybos vyko pirmą kartą ant specializuotos dangos „Gymnova“ (Aero Floor „can can“). Dalyvavo sportininkų iš užsienio ir 15 Lietuvos sporto klubų bei centrų. Vilniaus universiteto rinktinės sportininkai Greta Bružytė (MF) ir Edvinas Navakauskas (FF) mišrių porų rungtyje iškovojo sidabro medalius. Vyrų vieneto rungtyje Edvinas Navakauskas taip pat iškovojo sidabro medalį.