Rugsėjo 19 dieną Vilniaus lengvosios atletikos manieže vyko Europos šalių sambo čempionatas, į kurį susirinko per 220 sportininkų iš 12 šalių. Šiame itin aukšto  rango stipruolių renginyje dalyvavo nemažai tarptautinės klasės sporto  meistrų, o greta jų - ir aštuoni mūsų ALMA MATER imtynininkai (4 merginos ir 4 vaikinai), kurie iškovojo net septynis įvairios prabos medalius.

Čempionais tapo Eimantas Tukačiauskas (svorio kategorija iki 68 kg, KF) ir sunkiasvoris atletas  Kliment Olechnovič (svorio kategorija virš 100 kg, MIF dokt.). Vicečempionu tapo Denisas Skolas (svorio kategorija virš 100 kg, ChF dokt.); tapti čempionu šiam talentingam sportininkui, įvairių varžybų nugalėtojui sutrukdė sunki kelio sąnario trauma, todėl finalinėje dvikovoje dėl aukso medalio gydytojų konsiliumas kovoti nebeleido.

Bronzos medaliais pasipuošė komandos merginos: Aistė Zaronaitė (svorio kategorija iki 52 kg, MF), Kotryna Marija Miciukevičiūtė (MF), Paula Šibakovska (svorio kategorija iki 72 kg, MF) ir Evelina Jasaitė (svorio kategorija iki 72 kg, GMF).

Labai gerai bei ryžtingai ant imtynių kilimo kovojo ir 5-ąją vietą laimėjo Rokas Cvirka (svorio kategorija iki 68 kg, KF).

sambo europos saliu 2015 09

Nuoširdžiai sveikiname su aukštais sporto pasiekimais šiose tarptautinio rango varžybose. Linkime ir toliau kelti savo sportinį meistriškumą ir sėkmingai startuoti svarbiose įvairaus rango varžybose.