Sidebar

Birželio 20 d. Jonavoje vyko Lietuvos atviras štangos spaudimo be spec. aprangos čempionatas. Šiose varžybose rungtyniavo Vilniaus universiteto studentas Mindaugas Jaras (MIF), kurio tikslas  buvo ne tik tapti Lietuvos čempionu, bet ir pagerinti jau senokai gyvuojantį rekordą - 232,5 kg. Studentą varžyboms ruošia VU sunkiosios atletikos treneris Rimantas Cijūnėlis.

Mindaugas jau pirmuoju bandymu įveikė 220 kg ir užsitikrino nugalėtojo vardą. Antrajam bandymui buvo paruoštas rekordinis 235 kg svoris, kurį studentas įveikė. Ir šis rezultatas yra visų laikų geriausias Lietuvoje. Sportininkas trečiuoju bandymu norėjo įveikti 240 kg sveriančią štangą, bet užvaldžius pernelyg teigiamoms emocijoms dėl jau įveikto svorio, šios štangos išstumti nepavyko.

Su treneriu Rimantu Cijūnėliu. Asmeninio archyvo nuotr.

Kaip žinome, Mindaugas yra galiūnų sporto atstovas ir šiuo metu gana sėkmingai skinasi kelią į finalinį turnyrą, kur po keturių varžybų etapų rugpjūčio mėn. stipriausi Lietuvos galiūnai kovos dėl  garbingų  apdovanojimų. Tai nelengva užduotis žinant Lietuvos galiūnų lygį pasaulinėje arenoje. Pernai analogiškose varžybose M. Jaras užėmė ketvirtą vietą ir įsiliejo į Lietuvos galiūnų elitą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos