Birželio 10-12 d. vyko atviras Vilniaus miesto aerobinės gimnastikos čempionatas, sulaukęs sportininkų ne tik iš įvairių Lietuvos miestų - Klaipėdos, Kauno, Visagino - aerobinės gimnastikos klubų, bet ir svečių iš Estijos, Baltarusijos, Rusijos klubų.

Grupinio pratimo nugalėtojos. SSC archyvo nuotr.

Vilniaus universiteto aerobinės gimnastikos rinktinė, treniruojama Teresės Gritėnienės, garbingai atstovavo Vilniaus universitetui. Grupinio pratimo - Anita Zezyulchik (MF), Miglė Rudaitytė (MIF), Akvilė Gustaitė (KF), Ana Koniuchovaitė (GMF), Paulina Launagaitė (EF) - ir vyrų vieneto - Edvinas Navakauskas (FF) - rungtyse pasipuošė aukso medaliais.

Studentai darbštumo, sportinės valios, ištvermės dėka pačiame sesijos įkarštyje dar kartą pademonstravo savo gebėjimus sėkmingai derinti studijas ir sportą.