Birželio 6 d. pajėgiausi šalies aukštųjų mokyklų paplūdimio tinklininkai Vilniuje prie Baltojo tilto esančioje Credit 24 arenoje aiškinosi, kas šiemet yra stipriausi ir pajėgiausi studentų tarpe.

Didesniu dalyviu skaičiumi pasižymėjo merginos, kurių iš viso dalyvavo net 15 porų, vaikinų buvo kiek mažiau - 9 poros.

Vilniaus universiteto garbę gynė net 5 studentų komandos. Merginų tarpe - pajėgiausia Lietuvos paplūdimio tinklinio žaidėja Ieva Dumbauskaitė (KF) ir jos porininkė Karolė Virbickaitė. Taip pat Gabrielės Užlytės (FilF) ir Ingridos Kibirkštytės (UKI) bei Beatos Zaborovskajos (MF) ir Indrės Pretkelytės (GMF) poros.

Vaikinų komandas sudarė Pauliaus Damulio (MIF) ir Martyno Lopetaičio bei Aido Sadausko (FF) ir Manto Beniušio (MIF) duetai.

VU prizininkai su treneriu Algirdu Bučinsku. SSC archyvo nuotr.

I. Dumbauskaitės ir K. Virbickaitės pora įrodė, kad šių pajėgių merginų niekas nesustabdys ir neveltui jos vadinamos aukščiausio lygio paplūdimio tinklininkėmis Lietuvoje. Studentės iškovojo I vietą antroje pozicijoje palikusios VDU universiteto atstoves. III vietą laimėjo didelį kovingumą parodžiusi kita Vilniaus universiteto tinklininkių - B. Zaborovskojos ir I. Pretkelytės - pora. Merginos šauniai kovėsi ir bronzinėje kovoje nepaliko jokių vilčių KTU tinklininkėms.

G. Užlytės ir I. Kibirkštytės pora liko 5-toje vietoje.

Vaikinų komandos taip pat pasižymėjo kovingumu. P. Damulio ir M. Lopetaičio duetas nužingsniavo iki pat finalinio etapo, tačiau tinklininkams po įnirtingos kovos teko pripažinti LEU tinklininkų pajėgumą ir studentai liko II vietoje. Kitai vaikinų komandai sekėsi kiek prasčiau - sužaidę dvejas varžybas ir gavę du pralaimėjimus iškrito iš čempionato.

Prizinių vietų santrauka:

Merginos: