DSC 0029

Praėjusią savaitę Lietuvos studentų futbolo lygoje (LSFL) galiausiai paaiškėjo visos prizinės vietos. Vilniaus universiteto komanda, kuri svarbiausiame sezono mače 1:0 nugalėjo KTU ekipą, likusią trečioje vietoje, tapo šių metų LSFL  vicečempione! Šių metų čempionas - jau anksčiau užsitikrinęs auksą Šiaulių universitetas.

Minėtosios rungtynės VU ekipai buvo tikrai sunkios, bet namuose žaidę futbolininkai pergalingą įvartį įmušė 65-ąją minutę. Komandos didvyriu tapo Vilniaus „Vyčio“ narys Tomas Misiūnas.

„Džiaugtis galima vienu dalyku – rezultatu. Pergalė, trys taškai ir iškovota 2 vieta. Pats žaidimas ir varžybos nebuvo pačios gražiausios: palyginus lėtas tempas, daug netikslumo, daug kietų dvikovų, baudų, laiko stabdymų bei kortelių. Trumpiau tariant – kovinga dvikova, kurią sugebėjome laimėti ir tai yra svarbiausia“, – po rungtynių sakė VU puolėjas Deividas Maciulis.

Su puikiu sezono rezultatu sveikiname visą VU futbolo rinktinę bei jos trenerius Rimantą Turskį bei Edvardą Malkevičių.