IMG 9983

XXXV-osios SELL studentų žaidynės - didžiausias ir seniausias Baltijos šalių studentų sporto renginys, šiais metais grįžtantis į Lietuvą, Kauną.

Gegužės 17-19 dienomis beveik pusantro tūkstančio dalyvių iš septynių šalių ir penkiasdešimties universitetų varžysis krepšinio, tinklinio, šachmatų, plaukimo, badmintono, lengvosios atletikos, jėgos trikovės, orientavimosi sporto, mažojo futbolo, graikų-romėnų intymių, dziudo, stalo teniso ir regbio varžybose.

Štai, kur ir kada varžysis Vilniaus universiteto sportininkai:

Krepšinis (merginos)

Gegužės 17 d. KTU sporto salė (Radvilėnų kelias 19, Kaunas)

Gegužės 18-19 d. Kauno Žalgirio krepšinio mokykla, 1 salė (Pašilės g. 41, Kaunas)

Stalo tenisas

Gegužės 17-18 d. Vytauto Didžiojo universiteto sporto kompleksas (Technikos g. 18R, Kaunas)

Orientavimosi sportas

Gegužės 17-19 d. Prienai

Tinklinis

Gegužės 17-18 d. KTU statybos ir architektūros IX rūmai (Studentų g. 48, Kaunas)

Gegužės 17-18 d. LSU sporto salė (Sporto g. 6, Kaunas)

Gegužės 17-18 d. LSMU sporto salė (Jankaus g. 2, Kaunas)