Sidebar

58461094 2262565740630196 3008575877328928768 n

Balandžio 27 d. vyko XXXV-asis Lietuvos studentų kroso čempionatas Jono Pipynės ir Felicijos Karoblienės taurėms laimėti. Puikus oras džiugino susirinkusius žiūrovus, nors dalyviams kėlė papildomų iššūkių.

Sportininkai varžėsi skirtingose bėgimų distancijose: 1000 m bėgimo merginų rungtyje, Felicijos Karoblienės 2000 m bėgimo rungtyje, 3000 m vaikinų bėgimo rungtyje bei Jono Pipynės 5000 m bėgimo rungtyje.

Jubiliejinio Lietuvos studentų kroso čempionato metu taip pat buvo pristatyta anapilin išėjusio prof. Povilo Karoblio surinkta ir parašyta knyga „Lietuvos studentų krosas Felicijos Karoblienės ir Jono Pipynės prizams laimėti (Istorija ir patirtis)“. Pristatyme dalyvavo Felicijos ir Povilo Karoblių, taip pat Jono Pipynės artimieji bei nuo 1985 m. vykstančio kroso čempionato čempionai.

57427467 2262568037296633 1344805258819272704 n 58756868 2262567917296645 3332426577634918400 n

Gausi Vilniaus universiteto komanda, kurią sudarė 27 bėgikai, iškovojo puikius rezultatus komandinėje įskaitoje: moterų komandinėje įskaitoje VU merginų komanda tapo čempionė, o vyrų komandinėje įskaitoje pelnėme sidabro medalius.

Felicijos Karoblienės 2000 m merginų bėgimo rungtyje, kurioje dalyvavo 19 sportininkių, bronzos medalį iškovojo Medicinos fakulteto studentė Aušrinė Miliauskaitė (9:10). 3000 m vyrų bėgime dalyvavo 27 sportininkai, tarp kurių čempionu tapo Filosofijos fakulteto ketvirtakursis Jaunius Strazdas (10:11).