56500812 1301933409958215 8231539199149342720 n

Balandžio 6 d. Telšiuose vyko XXI-asis Lietuvos svarsčių kilnojimo čempionatas. Besivaržant geriausiems Lietuvos svarsčių kilnotojams, gerais rezultatais džiugino ir VU studentai bei alumnai.

56894574 1301933516624871 987960920393121792 n

Lietuvos čempione tapo Gyvybės mokslų centro magistrantė Rūta Šalkauskaitė. Nors tai ne pirmas čempionės titulas, šįkart jis apgintas su puikiu rezultatu - Rūta 16kg svarstį kaire-dešine rankomis išrovė net 149 kartus!

Medicinos fakulteto pirmakursis Lukas Nekraševičius iškovojo bronzinį apdovanojimą, o daugkartinis tokių varžybų prizininkas, Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto trečiakursis Eimantas Semėnas liko 4-oje vietoje. Medicinos fakulteto trečiakursis Andrius Bartkevičius užėmė 5-ąją vietą.

Taip pat aukštus rezultatus demonstravo ir Universiteto alumnai: čempionais tapo Dangyras Lukošius ir Ovidijus Tarutis, o Giedrius Vaitukaitis pasipuošė sidabro medaliu.

Sveikiname sunkiaatlečius ir nepailstantį jų trenerį Rimantą Cijūnėlį!