2019 03 30 Studentu fechtavimosi cempionatas

Kovo 30 d. Kaune vyko Lietuvos studentų fechtavimo čempionatas. Varžybose kovėsi studentai iš keturių šalies universitetų – Lietuvos Sporto Universiteto, Kauno Technologijos Universiteto, Vilniaus Gedimino Technikos Universiteto ir mūsų, Vilniaus Universiteto.

Bendrakomandinėje įskaitoje VU komanda, surinkusi 26 taškus, tapo vicečempione! Aukso medaliai atiteko Lietuvos sporto universiteto komandai, bronzos - Kauno technologijos universitetui.

Vaikinų špagos rungtyje dalyvavo 8 šalies sportininkų, tarp kurių sidabro medalį iškovojo Medicinos fakulteto studentas Povilas Markevičius, surinkęs 7 tšk.