51899414 1011421992392201 8533543290606190592 o

Vasario 9-10 d. Šiauliuose per 250 orientacininkų varžėsi Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionato sprinto ir vidutinėje distancijose.

Abiejose distancijose aukso medalius suaugusiųjų grupėje iškovojo VU Filosofijos fakulteto pirmakursė, Lietuvos jaunimo rinktinės lyderė Judita Traubaitė. Prieš tris savaites nugalėjusi Lietuvos čempionato ilgoje trasoje ir estafečių rungtyje, J. Traubaitė 5,8 kilometro su 18 kontrolinių punktų trasą įveikė per 36 min. 52 sek., o sprinto 3,2 km distanciją su 12 kontrolinių punktų įveikė per 21 min. 52 sek.

Šiame čempionate taipogi abiejose distancijose moterų grupėje du bronzos medalius iškovojo Medicinos fakulteto rezidentė Vesta Aleliūnienė.

51513499 1011419975725736 24868144111681536 o

„Atrodo šiandien pasirinkau net kelis blogus kelio variantus, ypač kur buvo ilgesni pravažiavimai į kontrolinius punktus. Nepavyko pastebėti kelio kirtimo vietų, kur buvo galima pravažiuoti, tad į kai kuriuos punktus apvažiavau kiek lanku, bet didesnių klaidų daugiau nebuvo. Nors nedalyvavo kelios pajėgios varžovės, smagu, kad pavyko gerai pračiuožti. Šį sezoną tikrai daugiau slidinėjau, dėl to ir rezultatai geresni“, – po finišo kalbėjo Judita Traubaitė.

Pasibaigus nacionaliniam čempionatui, Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis rinktinės, o jos tarpe ir J. Traubaitės, laukia svarbiausi sezono startai: kovo 2-12 d. vyksianti Žiemos Universiada Krasnojarske (Rusija) bei kovo 20-24 d.  Pasaulio čempionatas Pitėjoje (Švedija).