49213344 998817493652651 8329925466697760768 o

Sausio 19-20 d. Visagine įvyko Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas ilgoje bei estafečių trasose.

Pirmąją varžybų dieną Ignalinos atominės elektrinės pašonėje 213 orientacininkų varžėsi Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionato ilgojoje trasoje. Čempionės titulą moterų grupėje pirmą kartą iškovojo Filosofijos fakulteto pirmakursė Judita Traubaitė. Naujoji čempionė 11,3 km trasą su 21 kontroliniu punktu įveikė per 59 min. 48 sek. ir nepaliko jokių vilčių tituluotoms savo varžovėms.

Judita sakė negalvojusi apie čempionės titulą, tačiau jau praėjusiais metais buvo iškovojusi sidabro medalį, tad tikrai buvo pasiruošusi rungtis su tituluotomis varžovėmis.

50466355 998820230319044 3621020458343727104 o

Pagrindinis 2019 metų studentės startas – kovo mėnesį Rusijoje vyksiančioje Universiadoje, kur orientavimosi sportas į šių žaidynių programą įtrauktas pirmą kartą.

Sekmadienį sportininkai stojo prie starto linijos varžydamiesi komandinėje estafečių rungtyje. Iš viso įvairiose amžiaus grupėse varžėsi 84 komandos ir po itin atkaklios kovos tarp moterų, po aštuonerių metų pertraukos buvo nukarūnuotos ilgametės čempionės ir aukso medalius iškovojo Vilniaus „Fortūnos“ klubo atstovės – Judita Traubaitė, kartu su Aiste Traubiene ir Migle Sušinskaite. Naujosios čempionės pastangomis, komanda 6 km trasą su 14 kontroliniu punktų įveikė per 1 val. 58 min. 20 sek.

Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas sprinto ir vidutinėse trasose vyks vasario 9 – 10 dienomis, Šiauliuose.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos