krepsinis vaikinu 2017.10.25

Vakar baigėsi pirmasis Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionato ratas, po kurio ryškėja lyderiai. „Rytų“ divizione geriausiai sekasi vien pergalėmis žingsniuojančiai Vilniaus universiteto komandai, vakarykštėse rungtynėse prieš VGTU laimėjusiai 64:63 (16:10, 25:13, 11:19, 12:21).

Nugalėtojų gretose Rokas Liekis pelnė 14 taškų (4/6 trit.), Simonas Lekys – 12, Vytautas Saulis – 11, Dominykas Bučas – 10 tšk.

„Išgyvenome dramą su laiminga pabaiga. Dar kartą įsitikinome, kad kautis susikoncentravus reikia nuo pirmos iki paskutinės sekundės. Šį sezoną mūsų blogybė yra ta, kad antroje rungtynių pusėje atsipalaiduojame ir vos beišsikapstome. Gerai, kad pirmoje pusėje susikrauname solidžią persvarą. Tik tai ir gelbėja“, – tendencijas pastebėjo VU rinktinės treneris Rimantas Kaminskas.

Sveikiname VU krepšininkus su laimėjimais bei linkime sėkmės antrajame rate, kuris prasideda jau kitą pirmadienį.

Šaltinis: http://lskl.lt/lskl-pirmasis-ratas-baigtas-rekordais/