received 2000669556620509

Savaitgalį, spalio 27-28 dienomis Joniškyje praūžė Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas. Varžybose Universiteto garbę gynė nemažas būrys šio sporto entuziastų.

Smagu paminėti, kad jėgos sportas įgauna pagreitį merginų tarpe. Jaunimo amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 63 kg II-ąją vietą iškovojo Filologijos fakulteto pirmakursė Eglė Turakevičiūtė. Taip pat jaunimo amžiaus grupėje, svorio kat. iki 72 kg Medicinos fakulteto magistrantė Austėja Kilikevičiūtė užėmė III-ąją vietą, o Gyvybės mokslų centro magistrantė Rūta Šalkauskaitė open amžiaus grupėje, kurioje galėjo varžytis visų amžiaus grupių atstovės, svorio kat. iki 63 kg iškovojo bronzinį apdovanojimą.

received 348955215670804 received 716461395392094

Vaikinų varžybos vyko sekmadienį. Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto trečiakursis Antanas Baida svorio kat. iki 66 kg įtemptoje kovoje iškovojo vicečempiono vardą.

Svorio kategorijoje iki 74 kg ant nugalėtojų pakylos lipo VU alumnai: Chemijos fakulteto alumnas Erikas Dovydėnas iškovojo II-ąją, o Medicinos fakulteto alumnas Lukas Šverčiauskas III-ąją vietas. Svorio kat. iki 93 kg III-ąją vietą paskutiniu priėjimu, patraukdamas įspūdingą 285 kg svorio štangą, iškovojo Biotechnologijos instituto doktorantas Gediminas Skvarnavičius.

received 526790121066888 received 254086978788727

Šetadienį Suvalkijos sostinėje Marijampolėje vyko kasmetinis giros varžybos - "Suvalkijos taurė 2018". Šių varžybų sunkiausių vyrų 90+ kg kategorijos ir absoliučiai stipriausiu varžybų dalyviu tapo Gyvybės mokslų centro alumnas Dangiras Lukošius.

Sveikiname visus sportininkus ir jų trenerį Rimantą Cijūnėlį.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos