20181013 143230

Šeštadienį, spalio 13 dieną Anykščių raj., Šimonių girioje vyko V-asis Pagarbos bėgimas "Algimanto apygardos partizanų kovų takais", skirtas apygardos vado Antano Starkaus-Montės 100-osioms gimimo metinėms paminėti.

Vilniaus universiteto bėgikai, lydimi juos paruošusios trenerės doc. Jūratės Armonienės, sėkmingai sudalyvavo šiame bėgime. Merginų tarpe 1-ąją vietą iškovojo alumnė Natalija Velickina, o 3-ąją - alumnė Kristina Zajančkovskaja. Medicinos fakulteto (MF) antrakursė Kotryna Kairytė užėmė 5-ąją vietą, o Filologijos f. pirmakursė Jogailė Ručinskaitė liko 6-oje pozicijoje.

Vaikinų tarpe Filosofijos f. ketvirtakursis Jaunius Strazdas liko 2-oje vietoje, o Universiteto alumnas Marius Dijokas užėmė 3-ąją vietą. Verslo mokyklos studentas Evaldas Luneckas liko 5-oje vietoje, MF 6 kurso studentas Mantas Jodiskas pateko į dešimtuką.

Iš viso dalyvavo 140 bėgikų iš Utenos, Ignalinos, Anykšcių bei kitų miestų ir miestelių. Varžybas stebėjo valstybės atstovai, Šaulių sąjungos nariai, partizanų giminės. Renginio metu buvo atidengtas paminklas partizanų vado Antano Starkaus-Montės garbei.

20181013 10512120181013 144206