42207593 1996408097087974 3873053331161088000 o

Šį antradienį, rugsėjo 18 d. startavo LSFL (Lietuvos studentų futbolo lygos) kovos, kuriose namuose VU futbolininkai priėmė svečius iš Šiaulių.

Paskutinėmis minutėmis Šiaulių ekipa pelnė pergalę atnešusį įvartį, o tai garantavo pirmuosius tris sezono taškus, rungtynes baigus 1:2 mūsų rinktinės nenaudai.

Nors vilniečiams kontroliuoti ir nesisekė, tačiau šie pirmajame kėlinyje surengė kur kas aštresnių momentų prie šiauliečių vartų, kurių net dvi galėjo tapti įvarčiais. Visgi, kamuolys skriejo į VU vartus, Šiauliams pelnydamas tašką.

Antrajame kėlinyje VU dar labiau suaktyvino žaidimą ir  81-ąją minutę Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto (EVAF) studentas Deividas Maciulis pelnė išlyginamąjį VU įvartį.

Tačiau šiauliečiai rado progą rezultatą pakreipti savo naudai - 85-ąją minutę pelnė antrąjį įvartį, atnešusį šiems tris taškus.

VU komandos kapitono komentaras po varžybų

Nors 2018/2019 m.m. sezonas pradėtas pralaimėjimu, futbolininkai neliko neapdovanoti, o jų praėjusių metų nuopelnai nepamiršti.

2017/2018 m.m. sezone antrą vietą užėmę Vilniaus Universiteto futbolininkai prieš naujojo sezono startą buvo apdovanoti vicečempionams skirta taure bei medaliais. Sveikinimo žodį tarė ir lygos prezidentas Artūras Krukis.

Geriausiu praėjusio sezono VU žaidėju išrinktas EVAF magistrantas Franc Chukwuebuka Nebeolisah, o komandinę taurę atsiėmė rinktinės kapitonas Deividas Maciulis.

Apdovanojimų video

Už visas praėjusio sezono ir ateinančias pergales dėkojame rinktinės treneriams Rimantui Turskiui ir Edvardui Malkevičiui.

42092119 1996408267087957 3678002639863283712 o42095859 1996408120421305 7532079010214313984 o