FB IMG 1534833570149

Jau tapo tradicija, kad vasaros pabaigoje Vilniaus universiteto jėgos sporto entuziastai sukviečia gausų bendraminčių būrį išmėginti jėgas ir pasigalynėti Vilniaus universiteto klasikinės jėgos trikovės varžybose.

Varžybų metu sportininkai turi pritūpti, paspausti ir atkelti nuo pakylos didžiausią įveikiamą štangos svorį. Šiais metais varžybose dalyvavo labai didelis dailiosios lyties atstovių skaičius - net 14 sportininkių. Tarp 14 stipruolių merginų varžėsi ir dvi Universiteto atstovės: Chemijos ir geomokslų fakulteto magistrantė Rūta Šalkauskaitė ir Medicinos fakulteto magistrantė Austėja Kilikevičiūtė. Rūta nusileido tik absoliučia merginų čempione tapusiai Žanetai Navickaitei ir savo svorio kategorijoje iškovojo II-ąją vietą, o Austėja, pasiekusi asmeninį rekordą pritūpimo veiksme, iškovojo garbingą 4-ąją vietą bei pelnė labai svarbius komandinius taškus.

FB IMG 1534833540868

Tarp vyrų geriausiai sekėsi Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto trečiakursiui Antanui Baidai, kuris lengviausių vyrų (iki 66 kg) kategorijoje, pagerinęs asmeninį pritūpimo su štanga rekordą, iškovojo čempiono vardą. Svorio kategorijoje iki 74 kg II-ąją vietą iškovojo VU rinktinės veteranas, MF alumnas bei VU Sveikatos ir sporto centro instruktorius Lukas Šverčiauskas. Svorio kategorijoje iki 83 kg gražioje ir įtemptoje kovoje garbingą 4-ąją vietą iškovojo ChGF alumnas Erikas Dovydėnas, o svorio kategorijoje iki 93 kg I-ąją vietą iškovojo VU Biotechnologijos instituto doktorantas Gediminas Skvarnavičius, nuo žemės atkėlęs įspūdingą 280 kg sveriančią štangą. III-ąją vietą šioje svorio kategorijoje iškovojo Fizikos fakulteto alumnas Gediminas Chaževskis.

Didžiausių vyrų kategorijoje (iki 120 kg) II-ąją vietą iškovojo Matematikos ir informatikos f. alumnas Kęstutis Daugėla, varžybose dalyvavęs savo suburtos ir vadovaujamos "Urban Gym" komandos sudėtyje. Čempionu tapo ASU alumnas Saulius Skikas, kuris šiose varžybose susišlavė visus įmanomus apdovanojimus: tapo savo svorio kategorijos (iki 120 kg) čempionu bei laimėjo pritūpimų, spaudimo ir traukos stipriausio sportininko vardą - sunkiaatletis tapo absoliučiai stipriausiu varžybų dalyvių bei iš varžybų išsivežė visus asmeninius prizus.

Po įtemptos kovos I-ąją vietą komandinėje įskaitoje iškovojo gerai jėgos sporto pasaulyje žinoma "Extrym Gym" komanda, II-ąją vietą iškovojo "Urban Gym" komanda, o tiek pat taškų surinkusi VU komanda, liko III-oje vietoje dėl prastesnio antrų vietų santykio.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame dalyviams, rėmėjams bei vyriausiajam treneriui Rimantui Cijūnėliui.