airine2

Rugpjūčio 7-12 dienomis 27 sportininkų komanda keliauja į Berlyne vyksiantį Europos lengvosios atletikos čempionatą.

Rinktinės lyderiai šį sezoną demonstruoja solidžius rezultatus ir yra pajėgūs iškovoti Lietuvai medalių. Realiausiais pretendentais į medalius išlieka praėjusių metų geriausi sportininkai: Universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo f. magistrantė Airinė Palšytė ir Andrius Gudžius.

Šuolininkės į aukštį A. Palšytės sezonas buvo sudėtingas: prieš pagrindinį sezono išbandymą, prieš dvejus metus Amsterdame vicečempione tapusi lengvaatletė turėjo tik du startus. Tačiau po Palangoje įvykusio Lietuvos lengvosios atletikos čempionato, kur sportininkė peršoko 191 cm kartelę ir peršokti didesnių aukščių nebandė, nusiteikus pozityviai ir užtikrintai.

„Visada labai gera, kai kartelė nekrenta, o rezultatas kyla. Turbūt sulauksiu ne vieno klausimo, kodėl nutariau nebetęsti varžybų – tiesiog prieš startą su trenere buvo sutarta, kad peršokame Europos čempionato normatyvo aukštį ir baigiame varžybas. Džiaugiuosi, kad kartelė nekrito ir atsižvelgiant, kokie buvo trenerės komentarai bei kaip pati jaučiausi, tikrai buvo galima šokti daugiau“, – pasirodymą apibendrino A.Palšytė.

Lietuvos lengvosios atletikos rinktinė, keliaujanti į Berlyną:

Airinė Palšytė (šuoliai į aukštį)

Karolina Deliautaitė (100 m)

Agnė Šerkšnienė (400 m, 4x400 m)

Modesta Morauskaitė (400 m, 4x400 m)

Eva Misiūnaitė (400 m, 4x400 m)

Eglė Balčiūnaitė (800 m, 4x400 m)

Brigita Virbalytė-Dimšienė (20 km sportinis ėjimas)

Živilė Vaiciukevičiūtė (20 km sportinis ėjimas)

Dovilė Dzindzaletaitė (trišuolis)

Ieva Zarankaitė (rutulio stūmimas, disko metimas)

Liveta Jasiūnaitė (ieties metimas)